04.09. Kalvárie Ostré, Úštěk /CZ/, Festival Divadlo na schodech
02.09. Bratislava, Hviezdoslavovo námestie /Koncert pre Bielorusko/
08.08. Břeclav /CZ/, Letní zahrádka U Kapra /Kaprfest 2020/
31.07. Bratislava, Nová Cvernovka
25.07. Litoměřice /CZ/, festival Pokořen
11.07. Vlčkovice /CZ/, VlčkoviceFest
13.06. Bratislava, Klub pod lampou
13.02. Bratislava, Špajzka
22.12. Bratislava, Klub Umelcov
20.12. Praha /CZ/, Kaštan
15.12. Bratislava, Dobrý trh /Stará tržnica/
27.11. Olomouc /CZ/, Velké studio Českého rozhlasu
16.11. Kladno /CZ/, Kino Sokol /+ Žamboši/
15.11. Praha /CZ/, Café V lese
08.11. Rožďálovice /CZ/, Bučický mlýn
07.11. Brno /CZ/, Stará Pekárna
10.10. Praha /CZ/, Kasárna Karlín /Večírek Asistence/
05.10. Bratislava, Klub pod lampou /krst albumu SALTO NA ROZLÚČKU/
21.09. Bratislava, Dúbravka /Spomienka na Deža/
13.09. Praha /CZ/, Skautská alternativa vol. 10
07.09. Gelnica, Amfiteáter /Gelnické iluminácie/
06.09. Košice, Tabačka
05.09. Prešov, Christiania
23.08. Ilava, Bartolomejský jarmok
17.08. Horní Maršov /CZ/, Maršovská pouť
10.08. Bratislava, Cyklo kuchyňa
27.07. Čížkov /CZ/, Ovčí slavnost /+ Byl pes, ZVA 12-28/
25.07. Malacky, Nádvorie kaštieľa
19.07. Chotěmice /CZ/, Vesnický hudební klub
17.07. Břeclav /CZ/, Letní zahrádka U Kapra
06.07. Trstená, Františkánsky kláštor
20.06. Praha /CZ/, Kampa /Zuzana není sama doma/
15.06. Jindřichův Hradec /CZ/, festival Živý Hradec
14.06. Vysoké Mýto /CZ/, Masarykovy sady
16.05. Bratislava, Klub Pod lampou
26.04. Praha /CZ/, Vagon
30.03. Veľký Krtíš, KC Marťák
28.03. Brno /CZ/, Stará Pekárna
18.03. Žilina, Nadácia POLIS
05.01. Košice, Artforum
22.12. Bratislava, Klub pod lampou
15.12. Trenčín, Klub Lúč /+ Bratislavské dievčatá, Box/
08.12. Teplice /CZ/, Klub KNAK
07.12. Praha /CZ/, Café V lese
25.11. Praha /CZ/, Futurum /+ Byl pes - krst CD/
25.10. Brno /CZ/, Stará Pekárna
07.10. Stupava, Dni zelá
04.10. Praha /CZ/ Kasárna Karlín /Večírek asistence/
29.09. Bratislava, Kulturák /+ Žabí rauš/
22.09. Přibyslav /CZ/, Festival Přibyslavské Nocturno
14.09. Veselí nad Moravou /CZ/, Kafé v kině
06.09. Praha /CZ/, Loď Cargo Gallery
23.08. Bratislava, Klub Pod lampou /+ David Vávra/
28.07. Červený Kostelec /CZ/, Záhradní kavárna Trees
27.07. Litoměřice /CZ/, festival Pokořen /+ Byl pes/
26.07. Praha /CZ/, U Vystřelenýho oka /OKOFEST 2018/
21.07. Trstená, Františkánsky kláštor /+ Byl pes/
14.07. Horné lazy (Dačov Lom)
01.07. Karlovy Vary /CZ/, Divadelní náměstí /Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary/
30.06. Plzeň /CZ/, Věznice Bory
29.06. Hradec nad Moravicí /CZ/, Hradecký slunovrat
16.06. Ostrava /CZ/, Důl Michal /Michalfest/
15.06. Púchov, Podivný Barón
25.05. České Budějovice /CZ/, Budějovický Majáles
21.05. Bratislava, Klub Unique /festival Život je skvelý/
18.05. Prešov, Christiania
17.05. Košice, Tabačka
05.05. Gregorovce, Futbalové ihrisko /Koncert pre Martinu a Jána/
12.04. Brno /CZ/, Stará Pekárna
11.04. Praha /CZ/, Vagon /+ Box/
07.04. Nové Mesto nad Váhom, Klub Za rampami /+ Box/
29.03. Bratislava, Klub pod lampou
04.03. Bratislava, Hlavné námestie /Koncert pre Jána a Martinu/
24.02. Martin, Kino Scéna
23.02. Zvolen, Dom kultúry ŽSR /+ Pančuchy Eleny Hríbovej/
02.02. Praha /CZ/, Café V lese
13.01. Banská Bystrica, Klub 77
12.01. Liptovský Mikuláš, Diera do sveta
22.12. Bratislava, Klub pod lampou
15.12. Praha /CZ/, Studio Alta /+ Jarda Svoboda & The Reverends, Terne Čhave, Byl pes/
02.12. Trenčín, Klub Lúč
26.11. Bratislava, Satori Stage /Neobyčajný bazár 2017/
24.11. Kremnica, Kino Akropola
23.11. Brno /CZ/, Stará pekárna
11.11. Praha /CZ/, Kaštan
10.11. Tábor /CZ/, Pivnice U Zlateho lva
14.10. Nitra, Čudný pohľad
04.10. Bratislava, Kafe Scherz /krst LP THE PLAYERS po 50. rokoch/
25.09. Bratislava, Nám. SNP /III. Veľký protikorupčný pochod/
23.09. Kladno /CZ/, Kino Sokol
22.09. Praha /CZ/, Skautská alternativa vol. 8
15.09. Bratislava, Dobrý trh
09.09. Bratislava, Fuga /+ Terne Čhave/
01.09. Frýdek-Místek /CZ/, U Arnošta /+ David Stypka & Bandjeez/
24.08. Bratislava, Cyklokuchyňa
05.08. Trstená, Františkánsky kláštor
27.07. Praha /CZ/, Loď Cargo Gallery
21.07. Stupava, Komunál
07.07. Karlovy Vary /CZ/, Grandhotel Pupp /Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary/
29.06. Mošovce, festival Drienok
27.06. Nitra, Kníhkupectvo Pod Vŕškom
09.06. Svätý Jur, Café Korzo
27.05. Bratislava, Domec na Mýtnej /Bookferencia/
18.05. Bratislava, Fuga
01.05. Olomouc /CZ/, Horní náměstí, Ekologické dny Olomouc
20.04. Praha /CZ/, Café v Lese /+ Terne Čhave/
19.04. Brno /CZ/, Stará pekárna
23.02. Praha /CZ/, Vagon
22.02. Praha /CZ/, Divadlo Archa /Literární kabaret EKG/
18.12. Bratislava, Klub umelcov
26.11. Praha /CZ/, Klub Újezd vedle
04.11. Praha /CZ/, Studio Alta
15.10. Praha /CZ/, Lucerna /Havel@80/
30.09. Tábor /CZ/, pivnice U Lva /festival Tabook/
27.09. Bratislava, Námestie SNP /Chceme Lepšiu Krajinu!/
24.09. Brno /CZ/, Místodržitelský palác Moravské galerie /25 let Sedmé generace/
23.09. Prachatice /CZ/, Vila J. N. Krale
14.09. Bratislava, Špitálska ul. /Vitajte v pekle/
10.09. Bratislava, Pekná cesta 2016 /+ Čau čau, Perly pokleslého výberu, Kamoško a Kokosko/
03.09. Bratislava, Stoka C 1,2 KC /+ Byl pes/
26.08. Fryšták /CZ/, Fryštácký malý svět
20.08. Eibenthal /RO/, Festival Banát 2016 /U Medvěda/
19.08. Baia Nouă /RO/, Festival Banát 2016 /hlavný stage/
12.08. Stupava, Komunál
23.07. Vlčkovice /CZ/, VlčkoviceFest
22.07. Svätý Jur, Café Korzo
09.07. Trenčín, Pohoda
02.07. Litoměřice /CZ/, Litoměřický kořen
01.07. Praha /CZ/, Vagon
28.06. Bratislava, Slovenský rozhlas /Pohoda_FM Live/
18.06. Bratislava, Fuga /krst NOVÉ POSCHODIA, + Tante Elze/
31.05. Piešťany, Klub ŽiWell
28.04. Brno /CZ/, Stará Pekárna
02.04. Praha /CZ/, Kaštan
01.04. Bratislava, Randal /+ The Wilderness, Box/
13.02. Beroun - Hostim /CZ/, U Krobiána /+ Byl pes/
12.02. Praha /CZ/, Vagon
20.12. Bratislava, Klub umelcov
08.12. Olomouc /CZ/, Divadlo hudby
05.12. Trenčín, Klub Lúč /+ The Wilderness, Box, Uhol Dopadu/
03.12. Bratislava, U Očka /+ Kolowrat/
27.11. Praha /CZ/, Studio Alta
25.11. Bratislava, Berlinka /+ Archívny chlapec, James Harries/
24.11. Brno /CZ/, Stará Pekárna
22.11. Bratislava, Urban House /Koncert pre Juraja/
12.11. Bratislava, Randal /+ Princovia, PPU revival/
23.10. Bratislava, Koncert pre mobilnú záhradu /+ Hviezda/
22.10. Bratislava, Berlinka /Krst knihy Anton Srholec - Bezdomovec z povolania/
16.10. Svätý Jur, Café Korzo
19.09. Praha /CZ/, Krymská ulice /Zažít město jinak/
18.09. Litoměřice /CZ/, Hospoda U letního kina
17.09. Praha /CZ/, Vagon
12.09. Bratislava, Hviezdoslavovo námestie /Výzva k ľudskosti/
31.07. Stupava, Komunál
25.07. Slatina nad Zdobnicí /CZ/, Pátá Liga Fest
24.07. Praha /CZ/, loď Cargo Gallery
26.06. Mošovce, Drienok 2015
11.06. Nitra, antikvariát Pod Vŕškom
06.06. Bratislava, Cvernovka /Stoka Revival/
23.05. Praha /CZ/, Skautská alternativa vol. 6
01.05. Olomouc /CZ/, Horní náměstí, Ekologické dny Olomouc
30.04. Praha /CZ/, Vagon /+ Hviezda/
28.03. Bratislava, Randal /+ Dáša Vokatá & Oldřich Kaiser/
27.03. Banská Bystrica, Klub 77 /+ Dáša Vokatá & Oldřich Kaiser/
26.03. Košice, Collosseum /+ Dáša Vokatá & Oldřich Kaiser/
19.03. Brno /CZ/, Stará Pekárna
14.03. Jasná, hotel Ostredok /+ Zlokot/
03.03. Olomouc /CZ/, Divadlo hudby
28.02. Bratislava, A4 /25 rokov Artfora, + Marián Varga, Longital/
29.12. Praha /CZ/, Lucerna /Festival svobody/
21.12. Bratislava, Klub umelcov
18.12. Bratislava, Nu Spirit Club /Slnko Spirit 2014/
11.12. Brno /CZ/, Stará Pekárna
10.12. Banská Bystrica, Záhrada
03.12. Bratislava, Randal
14.11. Wien /AT/, Nachtasyl
08.11. Praha /CZ/, Rock Café /festival Pozdní sběr/
14.10. Bratislava, Stará tržnica
09.10. Brno /CZ/, Stará Pekárna
20.09. Praha /CZ/, Meet factory /Magorův Smíchov. + PPU, D.Vokatá.../
13.09. Bratislava, Dobrý trh /krst singla BRATISLAVA/
06.09. Bratislava, Pekná cesta 2014 /+ Med, Kamoško a Kokosko, Perly pokleslého výberu, Milosga/
05.09. Piešťany, Lidožúr
29.08. Fiľakovo, Františkánsky kláštor /best of unplugged II/
28.08. Fiľakovo, Františkánsky kláštor /best of unplugged I/
22.08. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
27.06. Trenčín, Klub Lúč
18.06. Bratislava, Randal
12.06. Brno /CZ/, Stará Pekárna
05.06. Praha /CZ/, Vagon
09.08. Těchonice /CZ/, statok
06.07. Vrbové, Vrbovské vetry
27.06. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
18.06. Bratislava, Nám. Slobody /Koncert belasého motýľa/
14.06. Brno /CZ/, Stará Pekárna
01.06. Radotín /CZ/
23.05. Praha /CZ/, Vagon
30.01. Praha /CZ/, Palác Akropolis /+ Bratři Orffové/
20.01. Brno /CZ/, Fléda /Nedelní noc s Karlem/
15.01. Bratislava, KC Dunaj /20. rokov SME + Hex, Vidiek, Korben Dallas/
26.12. Slavičín /CZ/, Štěpánský Kotárfest
19.12. Bratislava, KC Dunaj /Vianočný večer pre Zuzany/
15.12. Praha /CZ/, Vagon
13.12. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
08.12. Brno, Fléda /narozeniny Karla Schwarzenberga/
30.11. Piešťany, Centrum knihy /čítačka + Piussi & Bálik unplugged/
23.11. Bratislava, U Očka
17.11. Praha /CZ/, Rock Cafe /Sedemnásty november/
16.11. Wien /AT/, Nachtasyl /+ Dáša Vokatá & Jiří Jelínek/
03.11. Tábor /CZ/, Recykle Music Bar
01.11. Brno /CZ/, Stará Pekárna
19.10. Trnava, ArtKlub
18.10. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
10.10. Brno /CZ/, HaDivadlo, EKG /Piussi & Bálik unplugged/
09.10. Praha /CZ/, Divadlo Archa, EKG /Piussi & Bálik unplugged/
08.10. Praha /CZ/, Divadlo Archa, EKG /Piussi & Bálik unplugged/
06.10. Zemianske Sady, Burčiaci Gavalier 2012
04.10. Bratislava, Mestská knižnica, /čítačka + Piussi & Bálik unplugged/
29.09. Bratislava, Randal /krst albumu Oľga, ideš svojím tempom!/
24.09. Praha /CZ/, /Piussi & Bálik unplugged/
22.09. Praha /CZ/, Hoodoo Music Club, /Ahoj Magore!/
21.09. Pardubice /CZ/, klub Ponorka
20.09. Kadaň /CZ/, klub Střelnice
08.09. Horné lazy (Dačov Lom)
29.08. Pezinok, Alternativa v Drevone /Piussi & Bálik unplugged/
25.08. Mikulov /CZ/, Eurotrialog Mikulov
24.08. Jimramov /CZ/, /Piussi & Bálik unplugged/
23.08. Praha /CZ/, Balbínova poetická hospůdka /Piussi & Bálik unplugged/
21.08. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
10.08. Panenský Týnec /CZ/, Open Air Festival
20.07. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
17.07. Ostrava /CZ/, Klub Atlantik /Piussi & Bálik unplugged/
16.07. Košice, Bábkové divadlo Košice /Piussi & Bálik unplugged/
15.07. Brno /CZ/, Divadlo Husa na provázku /Piussi & Bálik unplugged/
15.06. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
19.05. Praha /CZ/, Skautská Alternativa vol. 3
18.05. Beroun - Hostim /CZ/, U Krobiána /+ Byl pes/
17.05. Turnov /CZ/, Kulturní centrum /+ Byl pes/
15.05. Bratislava, Music Gallery U Dežmára
12.04. Praha /CZ/, Vagon
05.04. Bratislava, Randal /+ Květy/
04.04. Brno /CZ/, Metro /+ Květy/
23.02. Brno /CZ/, Stará Pekárna
08.02. Hlohovec, Empírové divadlo /+ Květy/
27.12. Bratislava, Námestie SNP /Drahý Václav/
23.12. Praha /CZ/, Lucerna /Pocta Václavu Havlovi/
21.12. Praha /CZ/, Vagon
10.12. Brezno, Bombura
09.12. Trenčín, Artkino Metro /Alternatívne Vianoce 2011/
08.12. Bratislava, Kníhkupectvo & cafe Alexis - unplugged
26.11. Zlín /CZ/, Bamboo club
25.11. Zlobice /CZ/, Amerika
24.11. Brno /CZ/, Stará Pekárna
18.11. Bratislava, U Očka /+ Byl pes/
17.11. Banská Bystrica, Klub 77 /+ Byl pes/
12.11. Bardejov, Jazz/Rock/Cafe
11.11. Košice, Collosseum
10.11. Liptovský Hrádok, Sokolovňa
05.11. Žilina, Detské krízové centrum Náruč + Boonker club
22.10. Martin, Bar Museum /eM Fest/
20.10. Praha /CZ/, Vagon
03.10. Bratislava, Nu Spirit Club, Offline so Šarkanom a hosťami /unplugged/
30.09. Bratislava, Bratislava Art festival - BLAF, nádvorie SNG
10.09. Bílina /CZ/, Letní amfiteátr
09.09. Litoměřice /CZ/, Hospoda U letního kina
08.09. Praha /CZ/, Vagon
19.08. Smržovka /CZ/, festival Eurion 2011
28.07. Praha /CZ/, Vagon
09.07. Trenčín, Pohoda
02.07. Praha /CZ/, Střelecký ostrov
25.06. Roztoky /CZ/, festival Rozkřik
16.06. STV2, Večer pod lampou /unplugged/
07.06. Bratislava, Nám. Slobody /Koncert belasého motýľa/
04.06. Bratislava, Hviezdoslavovo nám. /Dúhový Pride/
28.05. Praha /CZ/, Skautská Alternativa vol. 2
26.05. Praha /CZ/, Vagon
21.05. Bratislava, MMC /Bratislavský Undergroundový Majáles 2011/
15.05. Olomouc /CZ/, Divadelní Flora, Konvikt
13.04. Bratislava, Mladá Garda /+ Billy Barman, Longital/
08.04. Košice, Collosseum
07.04. Banská Bystrica, Klub 77
02.04. Bratislava, U Očka
25.03. Kroměříž /CZ/, Starý pivovar /+ Nšoči/
24.03. Brno / CZ/, Stará Pekárna
19.03. Praha /CZ/, Vagon
17.03. Praha /CZ/, Slamník /+ Byl pes - krst CD/
05.03. Bratislava, MMC /+ Med, Anonym kids/
21.12. Bratislava, Randal /+ Princovia/
11.12. Trenčín, Piano club /Trenčiansky Chochmes/
10.12. Praha /CZ/, Vagon
03.12. Wien /AT/, Nachtasyl
20.11. Banská Bystrica, Kino Hviezda /Banskobystrický Chochmes/
17.11. Bratislava, PKO /Koncert pre všímavých/
16.11. Bratislava, Artforum /+ Fedor Gál: Pre Natálku/
13.11. Bratislava, Randal
11.11. TV Joj Plus, Lampa /unplugged/
18.09. Praha /CZ/, Kostel u Salvátora /Koncert pre Natálku/
16.09. Praha /CZ/, Vagon
10.09. Bratislava, U Očka
28.08. Gbely, Peacefest
14.08. Vráble, Rock Show Vráble
07.08. Bratislava, Klub umelcov - unplugged
31.07. Levice, Vinyl cafe
24.07. Malé Leváre, festival Summerbeach Rudava
17.07. Veľká Lehôtka, Bike festival, /+ Byl pes a iní/
10.07. Boskovice /CZ/, festival Boskovice 2010
26.06. Bratislava, MMC /+ Davová psychóza, Anonym kids/
26.06. Znojmo, Wake up festival
24.06. Bratislava, Next Apache /Susedská grilovačka/
19.06. Praha /CZ/, Vagon
18.06. Bratislava, U Očka /+ Lavalier/
05.06. Frýdek-Místek /CZ/, Stoun /+ Prouza, Zelené zlato/
30.04. Praha /CZ/, Park Ladronka - (un)plugged
28.04. Bratislava, Klub umelcov - (un)plugged
20.02. Bratislava, U Očka /20 rokov Artfora/
18.02. Bratislava, Randal /+ Anonym kids/, SK krst Spúšť
14.02. Bratislava, Zrkadlový háj /Hráme pre Haiti/
13.02. Košice, Collosseum
12.02. Banská Bystrica, Klub 77
11.02. Trnava, ArtKlub
06.02. Praha /CZ/, Vagon, CZ krst Spúšť
05.02. Žilina, Boonker club
04.02. Olomouc /CZ/, Jazz Tibet Club
30.01. Púchov, Queen´s pub
29.01. Pardubice /CZ/, RC Ponorka
28.01. Brno /CZ/, Stará Pekárna
23.01. Bratislava, Námestie SNP
11.12. Bratislava, Randal /+ Frank Winter, krst ZLATÉ ČASY/
10.12. Bratislava, Randal /+ Frank Winter, krst ZLATÉ ČASY/
04.12. Praha /CZ/, U vystřelenýho oka
03.12. Praha /CZ/, Vagon
28.11. Banská Bystrica, Klub 77
27.11. Trenčín, Piano club
20.11. Žilina, Koncert pre slobodu
19.11. Nitra, Valašský šenk
17.11. Bratislava, PKO, Koncert pre všímavých,
07.11. Praha /CZ/, Vagon
06.11. Dobříš /CZ/, Kulturní dům
22.10. TV Joj plus, Lampa /akustický set Banda Mariachi/
09.10. Bratislava, Cafe Scherz /unplugged/
02.10. Brno /CZ/, Stará Pekárna
01.10. Brno /CZ/, Stará Pekárna
26.09. Valtice /CZ/, Dny poezie a vína
23.09. Ostrava /CZ/, Masarykovo náměstí
05.09. Roztoky /CZ/, Rozkřik
15.08. Jaslovské Bohunice, Hardfest
14.08. Uherský Brod /CZ/, Letní kino - zahrada Panského domu
01.08. Veľká Lehôtka, Bike festival na Hornej Nitre
30.07. Praha /CZ/, U vystřelenýho oka
25.07. Trenčianske Bohuslavice, Žákovic Open
18.07. Trenčín, Pohoda
25.06. Bratislava, Next Apache, /unplugged/
13.06. Nové Mesto nad Váhom /Zelená voda/, Vidlomet Open Air
23.05. Bratislava, PKO /Bratislavský undergroundový majáles/
25.04. Uherské Hradiště /CZ/, Klub Mír
24.04. Moravská Třebová /CZ/, Music Dance Club Duku Duku
11.04. Olomouc /CZ/, Jazz Tibet Club /12+1 TOUR 2009/
10.04. Pardubice /CZ/, RC Ponorka /12+1 TOUR 2009/
04.04. Praha /CZ/, Vagon /12+1 TOUR 2009/
03.04. Brno /CZ/, Stará Pekárna /12+1 TOUR 2009/
02.04. Brno /CZ/, Stará Pekárna /12+1 TOUR 2009/
28.03. Banská Bystrica, Klub 77 /12+1 TOUR 2009/
27.03. Bratislava, Randal /12+1 TOUR 2009/
26.03. Bratislava, Randal /12+1 TOUR 2009/
21.03. Svidník, Holičstvo /12+1 TOUR 2009/
20.03. Košice, Collosseum /12+1 TOUR 2009/
16.03. New York /USA/, Bohemian National Hall /The End of Beginnings, The Beginnning of Ends/
13.03. New York /USA/, Bohemian National Hall, /+ DG 307/
25.02. Praha /CZ/, Na Slamníku /+ Čerti ve Stodole/
13.02. Bratislava, U Očka /unplugged/
08.01. TV Joj Plus, Lampa
10.12. Brno /CZ/, Stará Pekárna
09.12. Bratislava, Pálffyho palác, /unplugged/
06.12. Rádio_FM, Bez lampy, /rozhovor + akustický koncert/
25.11. Bratislava, Námestie Slobody, 3 pesničky unplugged
17.11. Bratislava, PKO, Koncert pre všímavých
15.11. Trenčín, Klub Lúč
01.11. Praha /CZ/, Divadlo Archa,
18.10. Praha /CZ/, Bunkr, /+ Původní Bureš/
17.10. Praha /CZ/, U vystřelenýho oka
03.10. Bratislava, Randal /krst nového albumu 12+1, hosť: BYL PES/
02.10. Bratislava, Randal /krst nového albumu 12+1, hosť: BYL PES/
01.10. Nitra, Pub Čudný pohľad
27.09. Prostějov /CZ/, Hudební klub Apollo /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
26.09. Ostrava /CZ/, Klub Prostor - Tančírna /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
20.09. Plzeň /CZ/, Divadlo pod lampou /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
19.09. Pardubice /CZ/, Ponorka /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
18.09. Praha /CZ/, Futurum music bar /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
13.09. Banská Bystrica, Klub 77 /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
12.09. Šaľa, Metroclub /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
11.09. Trnava, Art klub /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
06.09. Košice, Colloseum /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
05.09. Dobšiná, Kultúrny dom /Slobodná Európa & Živé kvety Tour 2008/
23.08. Telč /CZ/, festival TelcSummer
16.08. Veľká Lehôtka, Bike fest
02.08. Dolní Poustevna /CZ/, Festival Čtverec
01.08. Tasov /CZ/, festival Beseda u bigbítu
25.07. Žilina, Stanica Žilina-Záriečie
19.07. Boskovice /CZ/, festival Boskovice 08
12.07. Vrbové, festival Vrbovské vetry
28.06. Praha /CZ/, U vystřelenýho oka
27.06. Praha /CZ/, Vagon /+ Neúspěšný atlet/
21.06. Malacky, Streetfest
14.06. Jaslovské Bohunice, Špirek fest
13.06. Bratislava, Zrkadlový háj /nahrávanie live DVD/
30.05. Bratislava, Randal /+ Princovia/
29.05. Bratislava, koncert za záchranu Vegetky /unplugged open air/
21.05. Bratislava, Next Apache /unplugged/
09.05. Piešťany, Kursalon /unplugged/
03.05. Šaľa, klutúrny dom
26.04. Bratislava, Divadlo v podlpalubí
25.04. Vsetín /CZ/, Tři opice
19.03. Bratislava, Subclub /+ Kolowrat/
08.03. Trnava, Art klub /+ Dano Heriban, Kŕdel divých Adamov/
01.03. Praha /CZ/, klub Vagon /+ Původní Bureš/
19.02. Bratislava, Pivnička /akustický koncert/
15.12. Rádio_FM /rozhovor + akustický koncert/
29.11. Bratislava, Randal /krst albumu BEZ KONCA II./
24.11. Bratislava, Randal /krst albumu BEZ KONCA I./
16.11. Bratislava, /Banda Mariachi/ Pálffyho palác
02.11. Trenčín, klub Luč
12.10. Poprad, Klub Zóna /+ Kolowrat/
02.10. Rádio_FM, relácia Pohoda /unplugged/
22.09. Bratislava, parkovisko pri Starom moste - Medzinárodný deň bez áut
08.09. Náchod /CZ/, Čajovna Poklop,
25.08. Litoměřice /CZ/, filmový festival Litoměřice posedmé
28.07. Trenčianske Bohuslavice, festival Žákovic Open
21.07. Trenčín, festival Pohoda
28.06. Dubnica nad Váhom, Doors pub
23.06. Benátky nad Jizerou /CZ/, Festival životní scény
09.06. Budapest /HU/, Kerepesi Dormitory - Central European University
01.06. Bratislava, Randal /+ Kolowrat/
12.05. Košice, IC Culture Train
11.05. Svidník, Holičstvo
10.05. Prešov, Christiania
28.04. Banská Bystrica, Červený rak
14.04. Vernéřovice u Broumova /CZ/, festival Šrumec
13.04. Skalica, Orlovňa /+ Mňága a Žďorp/
29.03. Bratislava, A4, Pod lampou /diskusia + koncert/
24.03. Praha /CZ/, Blues Rock klub
14.03. Bratislava, Námestie SNP, koncert pre Dominika Tatarku /+ Marian Varga/
24.02. Bratislava, Randal /GoodBye Propeler/
22.02. Sučany, Gymnázium Milana Hodžu /+ Chiki liki tu-a/
17.02. České Budějovice /CZ/, c.k. Solnice
13.01. Kralupy nad Vltavou /CZ/, festival Lednový Underground
11.01. STV 2, Pod lampou
30.12. Bratislava, Odraz - Vlastivedná prechádzka po stopách Divadla Stoka v Bratislave /unplugged, hosť Prinz von Sternberk/
01.12. Trenčín, klub Lúč
22.11. Bratislava, Randal /hostia Slobodnej Európy/ II.
18.11. Bratislava, Randal /hostia Slobodnej Európy/ I.
17.11. Bratislava, Tyršovo nábrežie,
16.11. STV 2, Pod lampou,
14.11. Nitra, Stará pekáreň
11.11. Bratislava, Subclub /+ Kolowrat, Vandali/
04.11. Bechyně /CZ/, Kulturní dům
27.10. Jihlava /CZ/, klub Falešná morálka /Mezinárodní festival dokumentárních filmů/
02.10. Olomouc /CZ/, U-klub /festival Academia film Olomouc/
14.09. Piešťany, Art Jazz Gallery /filmový festival Cinematik/
19.08. Slušovice /CZ/, festival Trnkobraní
11.08. Poprad, Slnkofest /+ Dlhé Diely, Soňa Horňáková & Slide a Udu/
10.08. Banská Štiavnica, Libresso, Slnkofest /+ Dlhé Diely, Soňa Horňáková & Slide a Udu/
05.08. Náchod /CZ/, klub Poklop
29.07. Malá Skála /CZ/, festival Benátska noc
22.07. Bojnice, festival Letná pauza
15.07. Trenčín, festival Pohoda /21:00 TB Aréna, 23:45 Artfórum Cafe/
12.07. Piešťany, /hostia na krste nového CD skupiny Slniečko/
24.06. Studénka /CZ/, festival Kotvice
23.06. Valašské Meziříčí /CZ/, festival Valašský špalíček
22.06. Ostrava /CZ/, lodenice Děhylov
10.06. Opava /CZ/, Gymnázium /Rock for Children/
02.06. Revište, Slovenské alternatívne leto 2006
26.05. Praha /CZ/, divadlo Ponec /festival 4+4+4 DNY V POHYBU/
23.05. Nitra, Valašský šenk
16.05. Bratislava, Hlavné námestie /benefičný koncert "Kremnica nad zlato"/
12.05. ČT2, Ladí neladí /+ Laura a její tygři/
09.05. Praha /CZ/, Nosticovo divadlo /+ Atlantic Cable & The Sleeping Brothers/
28.04. Bratislava, Subclub /+ Ememvoodoopoká, Atlantic Cable & The Sleeping Brothers/
27.03. Bratislava, Stoka foyer /v rámci posledného bluesového pondelka/
11.03. Košice, IC Culture Train /+ Kolowrat/
10.03. Prešov, Domček kultúry a oddychu /+ Kolowrat/
04.03. Brezno, Bombura
21.-25.02. Bratislava, TÝŽDEŇ KULTÚRNEHO DEDIČSTVA v STOKE /posledné predstavenia Divadla Stoka + koncert Živých kvetov v jeho nezávislom priestore na Pribinovej ulici/
31.01. Rádio FM, relácia s Michalom Kaščákom a Matúšom Vallom /unlugged LIVE/
31.12. Bratislava, Silvestrovské vystúpenie divadla Stoka s názvom Prelom
26.12. Trenčín, klub Lúč /Frogjam 2005/
16.12. Pardubice /CZ/, Divadlo 29
14.12. Trenčín, predstavenie divadla Stoka "Gala" v kine Hviezda
10.12. Bratislava, Stoka /Vrh nového albumu SLOBODA/
07.12. Ostrava /CZ/, klub Fabric /natáčanie Ladí neladí pre ČT2 spolu s Laurou a její tygři/
19.11. Zvolen, /Gala + koncert/
28.10. Bratislava, Stoka /+ Prinz Von Sternberk, Kolowrat/
22.10. Břeclav /CZ/, Piksla kafé
27.08. Slušovice /CZ/, festival Trnkobraní
26.08. Bratislava, Propeler
19.08. Banská Štiavnica, Artcafe /filmový seminár 4 Živly/
30.07. Uherské Hradiště /CZ/, Kolejní nádvoří /Letní filmová škola/
24.06. Valašské Meziříčí /CZ/, festival Valašský špalíček
18.06. Žilina, Stanica
28.05. Kunov, Čajovňa u Sousedú /+ Dlhé diely/
27.05. Bratislava, Stoka /+ Diego/
25.05. Brno /CZ/, koleje Pod palackého vrchem
18.03. Trenčín, klub Lúč
02.03. Brno /CZ/, VŠ klub Terč
12.02. Bardejov, K2 /+ Kolowrat/
11.02. Svidník, Holičstvo /+ Kolowrat/
10.02. Košice, Bernard /+ Kolowrat/
25.01. Banská Bystrica, Divadlo Na rázcestí
16.12. Bratislava, DK Zrkadlový háj
04.12. Bratislava, Stoka /krst albumu NA MOJEJ ULICI/
25.11. Bratislava, Net café /+ Stares/
21.11. Bratislava, Slovenský rozhlas /Folkfórum Live/
27.10. Brno /CZ/, Stará pekárna
09.10. Bratislava, Stoka /+ Autodrom, Le Payaco/
20.08. Pezinok, festival Hodokvas
13.08. Bratislava, Propeler /+ M.o.s.a.d./
31.07. Bratislava, Duna /krst albumu "Na predaj" od Zóny A/
24.07. Bratislava, Stoka foyer /hosť Leďo/
01.04. Bratislava, Machnáč
27.03. Bratislava, Stoka foyer
07.02. Malacky, klub Priestor
31.12. Bratislava, Stoka /silvester vo foyeri + ďalšie skupiny/
20.12. Bratislava, Stoka /+ Autodrom, Le Payaco/
26.11. Bratislava, Net café /+ Drrn/
09.11. Košice, Absolut Mystic Club
08.11. Prešov, klub Wave
07.11. Svidník, Holičstvo
18.10. Bratislava, Stoka foyer
15.10. Bratislava, kníhkupectvo Pištek /unplugged, krst zbierky "25 básní" Ivana Štrpku/
26.09. Bratislava, Stoka /+ Vetroplach, Sinker/
29.08. Bratislava, Lamač
23.08. Banská Štiavnica, čajovňa Klopačka /filmový seminár 4 živly/
16.08. Sabinov, festival Letofest
13.07. Bratislava, Slovenský rozhlas /Folkfórum Live/
10.07. Bratislava, Stoka foyer /hosť Leďo/
21.06. Bratislava, Stoka /krst albumu V DOBROM AJ V ZLOM, + Náhradné postavy, Skunk Funk/
31.05. Bratislava, Netcafé /+ Princovia/
12.02. Bratislava, Labyrint /+ Hvozd/
Okrem koncertov ste mohli Živé kvety vidieť alebo počuť aj v troch inscenáciách divadla Stoka - Komisia, Gala (Kto rozjebal betlehem) a Strata (multimediálna grcanica) - ktoré sa pravidelne hrávali v období od r.2002 - 2006. Skupina účinkovala aj v dvoch predstaveniach s názvami Bol-a som nevinný-á, I Was Innocent a Prelom (ktorých premiéry boli zároveň aj derniérami) + v niekoľkých ďalších, prevažne jednorazových predstaveniach (Silvestre v Stoke atd.)
www.stoka.sk
Okrem niekoľkých starších koncertov, ktoré sa dajú vygooglovať, Živé kvety od svojho vzniku odohrali kopu ďalších, no keďže to bolo v prehistorických a pre nás ne-internetových časoch, údaje o nich nájdete už len prostredníctvom ústnej ľudovej slovesnosti.